Wyjątkowe perfumy dla pięknych kobiet

Każda z kobiet lubi czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie – wyrażamy siebie poprzez piękny makijaż lub starannie dobrany ubiór. Ale to perfumy są prawdziwą wisienką na torcie, która potrafi stworzyć wokół nas aurę wyjątkowości i tajemniczości. Co takiego mają w sobie perfumy, że płeć przeciwna nie potrafi im się oprzeć? Jakie perfumy wybrać, aby była zgodne z naszą osobowością?

Perfumy dla kobiet

W popularnych perfumeriach można spotkać się z perfumami, wodami perfumowanymi oraz wodami toaletowymi. Zasadnicza różnica między nimi to stężenie olejków – w perfumach wynosi ono od 15 do 30%, w wodzie perfumowanej od 8 do 15%, a w wodzie toaletowej od 4 do 8%.

Na rynku dostępnych jest wiele zapachów dla płci pięknej. Jeżeli jesteś osobą młodą, to świetnie sprawdzą się u Ciebie zapachy delikatne, kwiatowe i świeże. Takie są perfumy parfums de marly delina, których bazę stanowi wanilia, białe piżmo i drewno kaszmirowe. Po czasie uwalnia się zapach róży tureckiej, piwonii i konwalii. Jest to opcja idealna na wieczorne wyjścia ze znajomymi i imprezy w plenerze.

Jeżeli Twoja osobowość bliska jest prawdziwej sportsmenki, szukaj zapachów świeżych i energetycznych – melon, limonka lub mięta. Zapach dla prawdziwej elegantki to nuty z esencją wanilii, drzewa sandałowego lub ambry. Z takiego bukietu zapachów bije luksusem, ale nie przesadzonym bogactwem.

Dusza romantyczki? Idealne dla Ciebie będą zapachy o kompozycji kwiatowej, świeżej i lekkiej – nuta słodkości to jest to.

Dlaczego używamy perfum?

Oczywiście głównie po to, żeby ładnie pachnieć – jeżeli skropimy ciało swoim ulubionym zapachem czujemy się lepiej, bardziej pewne siebie i atrakcyjniejsze Perfumy to amulety, które potrafią działać na wyobraźnię płci przeciwnej i naszego otoczenia – jeżeli przebywamy w towarzystwie, a wokół na unosi się mgiełka pięknego zapachu to nasi towarzysze czują się lepiej i są w dobrych nastrojach.

Perfumy potrafią też dużo powiedzieć o osobie, która ich używa. Tak jak i my, mają one osobowość – ich twórcy nieraz latami komponują zapach idealny, korzystając z bardzo rzadkich i trudno dostępnych składników. A im bardziej wyjątkowy i niespotykany zapach, tym lepiej. Jeżeli szukasz czegoś nieoczywistego, zapoznaj się z ofertą perfum niszowych, które są trudno dostępne i produkowane w małych ilościach, tak jak parfums de marly delina.

Jak trafić na idealny zapach?

Wybierając się do perfumerii z zamiarem kupna wymarzonego zapachu, nie ulegajmy chwilowym zachwytom. Pozwól żyć perfumowi i ewoluować – po otwarciu flakonika z zapachem wyczujesz intensywny zapach, który ulatnia się po kilku minutach. Najważniejsza jest baza perfum, która wyczuwalna jest dopiero po kilkudziesięciu minutach – to ona decyduje o charakterze zapachu i jego trwałości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, poproś o próbkę perfum i je przetestuj. Perfumy zmieniają swoją woń pod wpływem ciepła naszego ciała i mogą one różnie pachnieć w zależności od osoby, która ich używa.

Sklepy z perfumami niszowymi oferują swoim klientom zapachy single note – jeżeli jesteś fanką konkretnego zapachu składnika, np. drzewa sandałowego, to w buteleczce perfum będzie znajdował się tylko ten zapach, bez towarzystwa innych składników.

Ile osobowości kobiet, tylko samo bukietów zapachów zamkniętych w szklanych flakonach. Pozwól, aby to zapach definiował Ciebie, czyli był taki jak Ty. Ma to szczególne znaczenie przy pierwszym spotkaniu z ludźmi, którzy bez rozmowy będą potrafili ocenić to, jaka jesteś.

Wyjątkowe perfumy dla pięknych kobiet
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here